W poszukiwaniu prawdziwej miłości

Czy poszukiwania miłości są łatwe? Oczywiście, że nie. Dzisiaj chyba każdy człowiek miałby coś ciekawego do powiedzenia na ten temat. W dzisiejszym świecie, gdzie rządzi pieniądz, walka o władzę, ciężko znaleźć prawdziwe uczucie. Niektórzy mają to szczęście, że szybko odnajdują swoją drugą połowę. Inni niestety nie mają tak łatwego życia. Czasem wydaje nam się, że mamy przy swoim boku ukochaną osobę, jednak los udowadnia nam coś zupełnie innego. O miłości, losie i poszukiwaniach (niekoniecznie miłości) pisze Marta Radomska w swojej najnowszej książce pt.”W tę samą stronę“.

“Tylko jedno słowo”

Marta Radomska zaprasza do poznania pierwszego tomu serii pt.”Tylko jedno słowo”. To zapowiedź pełnych ciepła i radości opowiadań, które dają nadzieję, że życie jednak jakoś zawsze się ułoży. Może nie będzie to po naszej myśli. W końcu jednak nadejdzie taka chwila, że i dla nas wyjdzie słońce na zachmurzonym niebie. Z kim będziemy mieli do czynienia w pierwszym tomie tej serii? Główną bohaterkę jest Nina, która wydaje się być szczęśliwą kobietą. Ma swojego chłopaka z którym jest naprawdę szczęśliwa. Oboje mają wspólne założenia na przyszłość. Głównym bohaterem jest także Adrian, który także wiedzie w miarę szczęśliwe i spokojne życie razem ze swoją żoną. Przypadek chce, że Nina i Adrian spotykają się na swojej drodze. Ale to spotkanie nie należy do najprzyjemniejszych. Kłótnia sprawia, że oboje mają nadzieje, iż nie spotkają nigdy więcej drugiej osoby na swojej drodze. Oboje bardzo szybko chcą zapomnieć o istnieniu kobiety/mężczyzny.

Bliska osoba

Los uważa jednak, że ta dwójka osób, która zapałała do siebie wielką nienawiścią, muszą spotkać się jeszcze raz. Wszystko przez Izkę. Dla Niny i dla Adriana jest to bardzo bliska osoba, która pozostawia tajemniczy list, po czym znika w niewyjaśnionych okolicznościach Nina i Adrian kompletnie nie wiedzą co się stało z Izą. Postanawiają, że muszą zrobić wszystko, aby odnaleźć Izkę. W tym celu muszą wspólnie zamieszkać, aby zbadać wszystkie tropy, jakie pozostawiła Izka. Te kilka dni, jakie oboje spędzą pod jednym dachem sprawia, że wzajemna niechęć powoli zaczyna się przeradzać w coś innego. W co dokładnie? Tego dowiemy się z książki “W tę samą stronę” Marty Radomskiej (https://www.taniaksiazka.pl/w-te-sama-strone-marta-radomska-p-1383128.html). Kto liczy na ciepłą opowieść o dwójce osób, którzy pod wpływem nowej znajomości zmieniają swoje życie – ten na pewno się nie zawiedzie. Autorka funduje swoim czytelnikom wspaniałych bohaterów, którzy nie wiedzą jeszcze jak zmieni się ich życie.

Książka zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com